پایان تیر؛ مهلت ارائه لایحه ساختار بودجه از سوی دولت به مجلس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم-عکس انواع میوه - عکس انواع میوه

پایان تیر؛ مهلت ارائه لایحه ساختار بودجه از سوی دولت به مجلس- اخبار سیاسی – اخبار تسنیم-عکس انواع میوه

شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری به دستگاه‌‌های اجرایی و مجلس مبنی بر اصلاح ساختار بودجه، گفت: فرمایش رهبر انقلاب کاملاً بجاست و باید مجلس و دولت به آن تمکین کنند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در سال گذشته فرصت 4ماهه‌ای به دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه کشور داده بودند، اظهار داشت: بر این اساس، دولت تا پایان تیر ماه فرصت دارد تا پیش‌نویس، گزارش و یا حتی لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور را به مجلس تقدیم کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اگر دولت بخواهد اصلاحات ساختار بودجه را در متن قانون بودجه بگنجاند، طبیعتاً این اصلاح باید براساس لایحه باشد و نمی‌تواند غیر از لایحه عمل کند.

نادری اظهار داشت: از دولت انتظار داریم که گزارش اصلاح ساختار بودجه کشور را پس از نهایی شدن در قالب لایحه اصلاح بودجه سال 98 و یا لایحه اصلاح ساختار اقتصاد کشور، به مجلس تقدیم کند.

وی تأکید کرد: پیش‌نویس اصلاح ساختار بودجه کشور در دولت تدوین شده است و اقداماتی نیز در این زمینه از سوی دولت آغاز شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: دولت لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور را تا پایان تیر ماه تقدیم مجلس می‌کند و بررسی آن نیز بلافاصله در مجلس آغاز می‌شود.

انتهای پیام/+

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار