یک انبار جدید در خراسان رضوی آماده پذیرش زیره سبز شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم-عکس انواع میوه - عکس انواع میوه

یک انبار جدید در خراسان رضوی آماده پذیرش زیره سبز شد- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم-عکس انواع میوه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، معاملات گواهی سپرده زیره سبز در حالی از روز پنجم تیرماه امسال به‌صورت آزمایشی آغاز به کار کرد که در نخستین روز 1007 گواهی سپرده زیره (هر گواهی معادل یک کیلوگرم) طی 24 دفعه معامله مورد معامله قرار گرفت و قیمت هر کیلوگرم زیره سبز در بالاترین سطح به قیمت 409 هزار و 867 ریال رسید و در پایین ترین سطح هر کیلو از این محصول به قیمت 390 هزار و 350 ریال معامله شد.

در این خصوص نیز مسوولان وزارت جهاد کشاورزی با استقبال از آغاز معاملات گواهی سپرده زیره سبز بر لزوم عرضه سایر محصولات کشاورزی در بورس تاکید کردند.

بر این اساس در راستای استقبال صورت گرفته از عرضه این محصول در بورس کالا و نیز تداوم این روند، مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از امروز(دوشنبه) انبار محصول زیره سبز شرکت تعاونی اتحادیه تعاونی های روستایی خراسان رضوی با نماد زیره سبز انبار دانش فعال شده و آماده پذیرش محصول مشتریان است.

این گزارش می‌افزاید: اطلاعات مربوط به سفارش‌ها و قیمت‌های معاملاتی در بخش “بورس کالا” قسمت “گواهی سپرده” در سایتwww.tsetmc.com  برای عموم قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار